ďťż
They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

Które róże kwitną najdłużej i nieustannie ???

meroving - 21-06-2008 18:09
Anglojęzyczne strony poświęcone różom mają tę przewagę nad polskimi, że dokładniej klasyfikują ich odmiany. Np. tutaj można zawęzić wyszukiwanie do kilkunastu kryteriów jednocześnie. Feler polega na tym, że z uzyskanych wyników niczego nie mogę znaleźć w ofercie polskich szkółek.

Tak jest i tym razem. Szukałem wg kryteriów:
- Bloom / continuous (perpetual) bloom throughout the season/full (26-40 petals) tzn. róża dająca długo i nieprzerwanie pełne, wielopłatkowe kwiaty. Wyników jest zaskakująco dużo tyle, ze ... nie wiem gdzie to kupic.

Czy macie jakieś sugestie???

Anna K. - 21-06-2008 21:16
Jeśli chodzi o różę pnącą to na pewno Rosarium Uetersen(jakoś tak :)), a róża okrywowa to: The Fairy.meroving - 22-06-2008 03:33
Edit: Poprosiłem autorów strony o uzupełnienie informacji dot. kwitnienia 'Rosarium Uetersen'i okazało się, że odmiana powtarza dosyć słabo. A ja szukam roslin kwitnacych nieustannie przez cały sezon i znalazłem takie. Tyle, że nie widzę ich w oferctach polskich szkłółek, jak np. :

Seventh Heaven, Ivory Carpet, William Christie , Sweet Pea itp.

Niemniej dzięki za odpowiedź, bo obydwie róze bardzo mi sie podobaja i tez będę je probowal kupic gdzieś w Krakowie i okolicach